top of page

mar. 08 août

|

Toruń

Kąpiel w dźwiękach instrumentów wibracyjnych

Gongi, misy tybetańskie i kryształowe, handpan...

Les inscriptions sont closes
Voir autres événements
Kąpiel w dźwiękach instrumentów wibracyjnych
Kąpiel w dźwiękach instrumentów wibracyjnych

Heure et lieu

08 août 2023, 18:00 – 09 août 2023, 19:50

Toruń, Długa 25/39, 87-100 Toruń, Pologne

Invités

À propos de l'événement

Zapraszamy  na medytacyjny, intuicyjny koncert muzyki wibracyjnej (gongi, misy  tybetańskie, misy kryształowe, kochi, wave drum, bęben szamański,  handpan...) przynoszący głęboki relaks i dobre samopoczucie. .

Podczas  koncertu mieszamy dźwięki naszych wibrujących instrumentów muzycznych z  naturalną atmosferą, której elementy przypominają nam o naszej  głębokiej naturze spokoju i pogody ducha. Woda, powietrze i ogień, śpiew  ptaków i wielorybów ponownie połączą Was z oceanem spokoju.. Wibracje naszych instrumentów są o częstotliwości 432 Hz. .

Terapia  dźwiękiem eliminuje stres, niepokój i pomaga usunąć blokady  emocjonalne. Polepsza jakość snu, poprawia zdolności poznawcze i  inspirację. Prawdziwe holistyczne oczyszczanie, pozwalające organizmowi  na wchłonięcie wibracji gongów i mis, ma na celu zrównoważenie jego  energii. . Koncert trwa 90 minut, co odpowiada jednemu cyklu snu. Na koncercie najlepiej uczestniczyć w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami. Zabierzcie miękki materac lub matę do jogi, ciepły koc i poduszkę. . Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, poprosimy o wcześniejszą rezerwację na mejla : vedanart27@gmail.com .

Wstęp : 60 zł .

Miejsce: Studio Bo.So.Mi. ul. Dluga 25/39 Toruń .

Koncert rozpoczyna się o 18:00 Czas trwania : 1godz.30min. .

Po koncercie wszyscy spędzimy razem chwilę przy filiżance herbaty. .

Koncerty  instrumentów wibracyjnych są przeciwwskazane dla kobiet w ciąży, osób z  epilepsją, osób z rozrusznikiem serca lub cierpiących na patologie  psychiatryczne.

Billets

  • Bilet

    60,00 PLN
    Vente expirée

Total

0,00 PLN

Partager cet événement

bottom of page